Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 119 чоловік

Дистанційне навчання у Ліцеї №2

Дата: 31 березня 2020 о 19:09
227 переглядів

Педагогічний колектив Ліцею №2 Івано-Франківської міської ради з перших днів введення карантину через коронавірусну інфекцію COVID-19 поставив перед собою завдання організувати дистанційне навчання із здобувачами освіти, які довірили нам своє майбутнє.
Основним принципом дистанційного навчання для нас є якісна інтерактивна взаємодія вчителів та учнів у процесі освітньої роботи онлайн, надання здобувачам освіти можливості самостійного освоєння матеріалу завдяки якісному консультаційному супроводу навчального процесу.

Дистанційне навчання у Ліцеї №2 Івано-Франківської міської ради

            Педагогічний колектив Ліцею №2 Івано-Франківської міської ради з перших днів введення карантину через коронавірусну інфекцію COVID-19 поставив перед собою завдання організувати дистанційне навчання із здобувачами освіти, які довірили нам своє майбутнє.

            Основним принципом дистанційного навчання для нас є якісна інтерактивна взаємодія вчителів та учнів у процесі освітньої роботи онлайн, надання здобувачам освіти можливості самостійного освоєння матеріалу завдяки якісному консультаційному супроводу навчального процесу.

            Безперечно, у наш час основну роль у здійсненні дистанційного навчання відіграють сучасні інформаційні технології та готовність педагогічного колективу використовувати їх. Наша тритижнева робота доводить, що ми змогли відповісти на виклик, кинутий сьогоденням! Кожен учень нашого ліцею має можливість долучитися до елементів дистанційного навчання!

            Щоб спростити процес налагодження навчання у короткий термін, заклад визначився з основними інструментами web 2.0:

-Google Classroom - безкоштовний вебсервіс,  створений Google для освітніх закладів, метою якого є спростити створення, поширення завдань, а також класифікувати їх віртуально. Таким чином прискорюється  процес поширення файлів між викладачами й учнями. Google Classroom об'єднує в собі  Google Drive для створення і обміну завданнями, Google Docs, Sheets and Slides для написання, Gmail для спілкування і Google Calendar для розкладу. Учні можуть бути запрошені до класу через приватний код чи автоматично імпортуватися із шкільного сайту. Кожен клас створює окрему папку на Google диску відповідного користувача Google Drive, куди учень може подати роботу, яку оцінює вчитель. Мобільні додатки, доступні на iOS і Android, дозволяють користувачам (учням та їх батькам) робити фото та прикріплювати їх до завдань, ділитися файлами з інших додатків та мати офлайн-доступ до інформації. Учитель може відстежувати прогрес кожного учня, а після оцінки його роботи - повернути її разом з коментарями;

-Miyklas - ефективний допоміжний український інструмент для шкільної освіти https://miyklas.com.ua/

-Zoom - це сервіс для проведення відеоконференцій та онлайн-зустрічей. Безкоштовна версія програми дозволяє проводити відеоконференцію тривалістю 40 хвилин, однак на період пандемії сервіс прибрав це обмеження. Додаток  можна  використовувати як на комп'ютері, так і на планшеті, телефоні. До відеоконференції за посиланням  або ідентифікатором  може приєднатися будь-який  користувач. Зручною є функція планування заходу  заздалегідь, а також створення перманентного  посилання (такого, що передбачає постійні зустрічі в певний час).

-Google Forms -це зручний інструмент, за допомогою якого можна легко і швидко планувати заходи, складати опитування та анкети, а також збирати іншу інформацію. Форма під’єднується до електронної таблиці Google, і тоді відповіді респондентів будуть автоматично зберігатися в ній. Якщо ця функція не увімкнена, ви можете розгорнути меню “Відповіді” й  переглянути короткий зміст.

Для налогодження контакту з учнями та батьками класні керівники та вчителі-предметники використовують Viber.

Педколектив щотижнево проводить зустрічі онлайн для обговорення певних труднощів, які виникають у процесі дистанційного навчання, обміну досвідом та корисними прийомами роботи.

Звернувши увагу на пасивне ставлення до освітнього процесу великої кількості учнів, у п'ятницю, 27 березня, педагогічний колектив опублікував звернення до батьків нашого закладу на сайті ліцею та сторінці у Facebook, що пожвавило навчання!

Учні виконують завдання різних типів: створюють проекти та презентації, проводять експерименти, працюють із підручниками та звуковими файлами, записують відеоролики та голосові повідомлення, навіть здають вірші напам'ять із заплющеними очима!

Сподіваємося, що ці зусилля будуть оцінені насамперед нашими учнями!

Будьмо здорові й доведімо, що разом ми зможемо подолати COVID-19 та не втратити знання, які так високо цінуються в сучасному суспільстві!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.