2023-2024 н.р.

У 2023-2024 н.р.

Організація освітньої діяльності у 7-9 класах закладів загальної середньої

освіти здійснюватиметься відповідно до законів України «Про освіту», «Про

повну загальну середню освіту», Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року (схвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 No 988-р - https://cutt.ly/OyA9z5p), Державного стандарту базової середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.09.2020 р. No 898 (далі – Державний стандарт)

(https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-deyaki-

pitannya-derzhavnih-standartiv-povnoyi-zagalnoyi-serednoyi-osviti-i300920-898).

Перелік закладів освіти-учасників інноваційного освітнього експерименту

всеукраїнського рівня визначено наказом Міністерства освіти і науки України

від 02.04.2021 No406 (зі змінами).

Відповідно до наказу МОН № 406 від 02.04.2021 р. «Про реалізацію інноваційного освітнього проєкту Всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально- методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти», положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності, затвердженого наказом МОНУ від 07.11.2000 ,зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.12.2000 за № 946/5167 та листа департаменту освіти і науки  Івано-Франківської обласної державної адміністрації  від 24.02.2021 № 758/01-11/01,висновків комісії з інноваційної діяльності сектору дошкільної, загальної середньої, професійної, позашкільної освіти і виховання Науково-методичної ради МОНУ від 17.03.21 р.(протокол №1) та з метою практичної реалізації Державного стандарту базової середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.09.2020 №898,  рішення педради закладу №1 від 29.08.2023 р.

Команда переходу Ліцею №2 Івано-Франківської міської ради,

яка  реалізовує

інноваційний освітній проєкт в закладі   відповідно до наступних освітніх галузей у 2023 - 24 н.р.:

Освітня галузь

Прізвище, ім’я , по батькові вчителя

Мовно-літературна

збережувальна

11.

Горин В.І.

«Здоров’я, безпека та добробут»

Громадянська та історична

Фізична культура

19.

Возняк-Заліська Г. А.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

20.

Мельник Т.А.

Директор ліцею

21.

Засідко В.В.

Завдання команди:

1.  Продовжити апробацію навчально-методичного забезпечення для реалізації нового Державного стандарту  у другому циклі (базового предметного навчання (7-9 класи) базової середньої освіти;
  2. Сприяти впровадженню організаційно-методичного інструментарію для педагогів базової школи на засадах концепції Нової української школи;
  3. Сприяти розробці системи оцінювання освітніх досягнень здобувачів загальної середньої освіти, а також її експериментальній апробації;
  4. Працювати над трансформацією виховної складової освітнього процесу, актуалізованою концепцією НУШ, та її експериментальною перевіркою;
  5. Прийняти участь у постійному  моніторингу  ефективності впровадження Держстандарту, моніторингових дослідженнях за напрямами проєкту, а також апробації варіантів типового навчального плану відповідно до освітніх потреб учнів;
  6. Зобов’язати всіх учасників команди закладу вносити доцільні зміни до вище перерахованих аспектів.

Методичні рекомендації щодо особливостей організації освітнього процесу у 7-9 класах в умовах реалізації концепції «нова українська школа» для ЗЗСО, які є учасниками інноваційного освітнього проєкту всеукраїнського рівня за темою « Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів ЗЗСО в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти»

Наказ МОН №1/11938-23 від 11.08.2023